Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Aland: Zwycięstwo Larissy i Juliany

WT Aland: Zwycięstwo Larissy i Juliany

fot. archiwum

Wczoraj w Aland zakończył się żeński turniej z cyklu World Tour. Wielkich niespodzianek nie było. W brazylijsko-amerykańskim finale zmierzyły się Larissa/Juliana z Ross/Kessy. Trzecie miejsce w turnieju przypadło Talicie i Antonelli.

Mecz o trzecie miejsce, tradycyjnie już, był czysto brazylijski. Talita i Maria Antonelli podejmowały swoje reprezentacyjne koleżanki Ana Paula /Shelda . Pewnie jednak wygrały te pierwsze, do 15 i 18 i po raz kolejny zdobyły brązowy medal World Tour.

Ana Paula/Shelda – Talita/Antonelli 0:2
(15:21, 18:21)

W meczu o pierwsze miejsce spotkały się już zdecydowanie dwie najlepsze pary świata: Brazylijki Larissa /Juliana oraz Amerykanki Ross /Kessy . Po pierwszym secie wydawało się, że to siatkarki z Ameryki Południowej bez problemów wygrają ten mecz. Na drugą odsłonę sprężyły się za to Ross i Kessy i potrzebna była gra na przewagi. Minimalnie więcej spokoju zachowały Larissa i Juliana i to właśnie one triumfowały w Aland.Larissa/Juliana – Ross/Kessy 2:0
(21:15, 28:26)

Dziś odbędą się finały turnieju mężczyzn. O trzecie miejsce zagrają Niemcy Klemperer /Koreng z Brazylijczykami Ricardo /Pedro , a w finale spotkają się Brin k/Reckermann oraz Nummerdor /Schuil .

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved