Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Guillermo Falasca: Na mistrzostwach zagramy lepiej

Guillermo Falasca: Na mistrzostwach zagramy lepiej

fot. archiwum

Reprezentacja Hiszpanii przegrała sobotni mecz z Chinami, urywając rywalom zaledwie jednego seta. Nic więc dziwnego, że podopieczni Julio Velasco nie byli po spotkaniu ze swojej postawy zadowoleni. - Nie zagraliśmy dobrze - mówił Guillermo Falasca.

Nie zagraliśmy dobrze dzisiejszego meczu – podsumował krótko spotkanie atakujący reprezentacji Hiszpanii, Guillermo Falasca . – Taki wynik to lekki szok. Najważniejsze jest jednak to, by grać jak najwięcej i w konsekwencji zagrać dobrze na mistrzostwach Europy – dodał.

Na razie forma zaprezentowana przez Hiszpanów na Memoriale Wagnera olśniewać bynajmniej nie może. – Na turnieju w Izmirze tak nie będzie – obiecuje zawodnik. – Tam będziemy mieć więcej motywacji i determinacji, tak więc gra będzie wyglądała inaczej .

Motywacja z pewnością będzie niezbędna, by w Turcji obronić tytuł. Jednak nie to jest dla siatkarzy z Półwyspu Iberyjskiego najważniejsze. – Celem nie jest mistrzostwo samo w sobie. Dla nas najważniejsze jest grać mecz za meczem i potem zobaczyć, gdzie doszliśmy. Jeśli zakończymy turniej na pierwszym miejscu, to będzie dobrze, ale drugie czy piąte miejsce też będzie OK – kończy młodszy z braci Falasca.* rozmawiała Anna Bagińska (Strefa Siatkówki)


źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka światowa, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved