Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > turnieje światowe > Grzegorz Wagner: Wynik pójdzie w świat

Grzegorz Wagner: Wynik pójdzie w świat

fot. archiwum

Reprezentacja Polski B w spotkaniu o 5. miejsce w VII Memoriale Huberta Wagnera pokonała zespół Hiszpanii bez straty seta. Trener Wagner był zadowolony z postawy swoich podopiecznych, tym bardziej, że dzień wcześniej odbył z nimi poważną rozmowę.

Grzegorz Wagner , trener reprezentacji Polski B: – To było niezłe spotkanie. Cieszę się, że kończymy ten turniej miłym akcentem. Mimo że Hiszpanie nie grali pierwszym składem, wynik idzie w świat. Porozmawialiśmy sobie po meczu z Serbią – cieszę się, że to przyniosło efekty .

Maciej Pawliński , kapitan reprezentacji Polski B: – Naprawdę fajne zawody w naszym wykonaniu. To, co udało się stworzyć na zapleczu pierwszej reprezentacji ma przed sobą przyszłość. Zespół jest perspektywiczny i głodny sukcesów .

Julio Velasco , trener reprezentacji Hiszpanii: – Graliśmy rezerwowym składem. Ale problemem mojej drużyny jest mentalność – nastawienie do spotkania. Mamy w składzie takich zawodników, którzy lubią dyskutować o grze kolegów, zamiast skupić się na swoich zadaniach. Moi gracze żyją zwycięstwami z poprzednich meczów, turniejów… – to jest nasz wielki problem. Dlatego nie możemy wygrać. A trzeba pamiętać, że rok w sporcie jest jak tysiąc lat w życiu .Miguel Angel Falasca , kapitan reprezentacji Hiszpanii: – Niewiele mogę powiedzieć po tym spotkaniu. To nie był dobry mecz z naszej strony. Polacy zagrali o niebo lepiej. Recepta na następne spotkanie? Wyjść i zagrać lepiej niż w meczu z Polską B .

* notowała Bianka Żak (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved