Strona Główna > Aktualności > turnieje światowe > Grzegorz Wagner: Graliśmy dobrze dopóki…

Grzegorz Wagner: Graliśmy dobrze dopóki…

Grzegorz Wagner

... Ivan Miljković się nie zdenerwował. Później już było gorzej - tak podsumował grę swoich podopiecznych trener Grzegorz Wagner, po meczu z drużyną Serbii na Memoriale Huberta Wagnera. Polacy jedynie w pierwszym secie dotrzymywali kroku swym rywalom.

Grzegorz Wagner (trener reprezentacji Polski B) : Pierwszy set nie był najgorszy w naszym wykonaniu. Graliśmy dobrze dopóki… Ivan Miljković się nie zdenerwował. Później już było gorzej. Ten mecz był zupełnie inny, niż z Włochami. Moim zawodnikom zabrakło przede wszystkim wiary. Tym razem się nie udało – musimy jak najszybciej zapomnieć o dwóch porażkach i mecz o piąte miejsce zagrać jak najlepiej.

Maciej Pawliński (kapitan reprezentacji Polski B) : Zagraliśmy spokojniej niż z Włochami, ale w tym meczu również przytrafiło nam się sporo własnych błędów. Gramy o piąte miejsce i mam nadzieję, że wygramy pierwszego seta w turnieju, a może i cały mecz.

Igor Kolaković (trener reprezentacji Serbii) : Nasz przeciwnik ma bardzo młody skład. Zagraliśmy bardzo dobrze w zagrywce i ataku, i to zaowocowało wygraną 3:0. Cieszy szczególnie skuteczność w ofensywie, której brakowało nam w meczu z Włochami.

Andrija Gerić (kapitan reprezentacji Serbii) : Na początku zagraliśmy nerwowo i trochę nas to sparaliżowało. Ale potem było znacznie lepiej i kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Życzę tym chłopakom, żebyśmy się spotkali za kilka lat na europejskich parkietach.