Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Zakończył się Rosetex CUP Mazury 2009

Zakończył się Rosetex CUP Mazury 2009

plażówka kobiet 2

Koncertem zespołów: Sandaless, Łąki Łan i Pectus zakończyła się IV Edycja Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej Rosetex CUP 2009. Eliminacje turniejowe odbywały się w Mikołajkach, Rynie, Giżycku, Ełku i Olecku. Finał miał miejsce w Mrągowie - 14 sierpnia.

W klasyfikacji kobiet najlepsze okazały się reprezentantki Olsztyna: Dominika Bartkowska i Monika Jabłońska. 2 miejsce zajęły: Anna Spittal i Natalia Ryszkowska z Ostródy. Na 3 miejscu podium stanęły: Dorota Kaniuka i Paulina Antoszkiewicz z Olsztyna. 4 miejsce zajęły Agata Rekosz i Julita Jedynak z Bartoszyc.

Wśród mężczyzn najlepsi okazali się: Paweł Grzesik i Karol Dziuba z Olsztyna. Na 2 miejscu uplasowali się: Kamil Lis i Jarek Urban z Kętrzyna. 3 miejsce zajęli: Mateusz Chyl i Adam Winckiewicz z Olsztyna, a 4 miejsce: Tomasz Poskier i Tomasz Biryło z Olsztyna.

Zawodnicy otrzymali nagrody i puchary ufundowane przez sponsorów imprezy, do których należeli: Firma ABPOL dystrybutor marki ROSETEX, Starosta Powiatu Mrągowskiego, Firma NETEX, Gościniec MOLO, Hotel Mazuria, Augustowianka, Kosmetyki ZIAJA.

Tegoroczna edycja siatkowej piłki plażowej Rosetex cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem – mówi Waldemar Cybul , koordynator rozgrywek. – W turnieju uczestniczyło wielu zawodników z poza naszego województwa. Odwiedzili nas reprezentanci Warszawy, Łodzi, Rzeszowa, a nawet miast śląskich. Poziom rozgrywek był bardzo wysoki i często nie przypominał amatorskich zmagań.

Główny sponsor turnieju, czyli firma ABPOL zapowiedziała, że za rok siatkówka Rosetex znów zagości na mazurskich plażach. – Już teraz mogę zapewnić, że na pewno będzie obfitować w nagrody i ciekawy koncertowy finał – zapowiada Waldemar Cybul.

źródło: sport.wm.pl