Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Mateusz Gorzewski na celowniku „Energetyków”

Mateusz Gorzewski na celowniku „Energetyków”

MCKiS Energetyk Jaworzno
fot. archiwum

Siatkarze pierwszoligowego MCKiS PKE Energetyka Jaworzno najprawdopodobniej zostaną wzmocnieni jeszcze jednym zawodnikiem. Klub ze Śląska wstępnie porozumiał się z byłym przyjmującym wrocławskiej Gwardii, Mateuszem Gorzewskim.

W przerwie między między sezonami „Energetycy" przeprowadzili małą rewolucję kadrową. Z AZS Politechniki Warszawskiej do Jaworzna wrócił Jarosław Tepling , z Hajnówki przyszedł Marcin Kozioł , a z Gwardii Wrocław Adam Kurian . Wiele na to wskazuje, że na „Mickiewicza" trafi jeszcze jeden ex gwardzista – Mateusz Gorzewski . – Obie strony wyraziły chęć współpracy – mówi Mirosław Ciołczyk , dyrektor ds. sportu MCKiS PKE Energetyka Jaworzno. – Wstępnie doszliśmy do porozumienia i sądzę, że na dniach podpiszemy umowę. Mateusz Gorzewski, oficjalnie jako zawodnik Energetyka dołączy wówczas do zespołu, który obecnie przebywa na obozie przygotowawczym w Kołobrzegu – wyjaśnia dyrektor.

Gorzewski pierwsze, siatkarskie kroki stawiał w Rawie Mazowieckiej. Stamtąd trafił Wifamy Łódź, a następnie do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale. Na swoim koncie ma złoty medal mistrzostw Europy kadetów oraz mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski juniorów. Karierę seniorską siatkarz rozpoczynał w Jastrzębskim Węglu, z którym wywalczył srebrny medal mistrzostw Polski. Po dwóch sezonach spędzonych w Jastrzębiu został wypożyczony do Gwardii Wrocław.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved