Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Radosław Panas: W Częstochowie będzie dreszczyk emocji

Radosław Panas: W Częstochowie będzie dreszczyk emocji

fot. archiwum

- Nowe środowisko, nowy zespół. Mam nadzieję, że to wszystko przyniesie tylko korzyści obu stronom czyli mnie i klubowi - powiedział trener Neckermann AZS Politechniki Warszawskiej Radosław Panas. Kiedyś szkoleniowiec był siatkarzem tego zespołu.

Radosław Panas zgadza się, że meczom z Domexem Tytanem AZS-em będzie towarzyszyć dodatkowy smaczek. – Przede wszystkim w Częstochowie gdyż tam grałem kilkanaście lat i byłem trenerem przez prawie trzy sezony. Na pewno będzie tam jakiś dreszczyk emocji – powiedział trener stołecznej drużyny. – A poza tym mecze będą takie same jak pozostałe tzn. będzie trzeba je wygrać. W poprzednich latach do każdego spotkania podchodziłem bardzo optymistycznie z wiarą w zwycięstwo. W nadchodzącym moje podejście nie zmieni się. Z tego co mi wiadomo, że drużyna również ma takie same nastawienie. Zawodnicy są bardzo ambitni i przekonani, że nie ma przeciwnika z którym nie można wygrać.

Zdaniem Radosława Panasa PGE Skra Bełchatów, Asseco Resovia Rzeszów oraz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle będą dalej bardzo silne i podobnie jak przed rokiem powalczą o czołowe lokaty. – Kontrakty z zawodnikami z tzw. nazwiskami podpisała Delecta Bydgoszcz – mówi trener Neckermanna AZS Politechniki Warszawskiej. – Na pewno w tym klubie są duże ambicje. Do tego oczywiście trzeba dodać Jastrzębski Węgiel. Dalej pozostaje piątka drużyn z Warszawą, Radomiem, Olsztynem, Częstochową i Wieluniem, która na pewno powalczy i zechce napsuć krwi potentatom finansowym PlusLigi. My chcemy promować młodych chłopaków, którzy będą wspierani Radkiem Rybakiem czy Darkiem Szulikiem. Wierzę, że zrobią oni duże postępy, a siatkówka nie tylko warszawska będzie miała z nich pożytek.

*więcej w serwisie plusliga.plźródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved