Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Jerzy Matlak: W następnych spotkaniach będziemy grać lepiej

Jerzy Matlak: W następnych spotkaniach będziemy grać lepiej

fot. archiwum

Reprezentacja Polski poniosła dziś sromotną porażkę z  Holandią. Była to już druga przegrana podopiecznych Jerzego Matlaka z tym rywalem w ciągu niedługiego czasu. Nie ma się więc co dziwić, że nasz zespół nie był zbyt chętny do rozmów po dzisiejszym spotkaniu.

Aleksandra Jagieło (kapitan reprezentacji Polski): Gratulacje dla Holenderek. My pokazałyśmy się dziś ze złej strony i chciałabym o tym spotkaniu zapomnieć jak najszybciej.

Jerzy Matlak (trener reprezentacji Polski): Zgadzam się ze słowami kapitana, nie mam nic więcej do dodania. W nadchodzących spotkaniach będziemy grać lepiej.

Manon Flier (kapitan reprezentacji Holandii): Zagrałyśmy bardzo dobrze jako zespół. Pokazałyśmy, że jesteśmy w stanie grać równie dobrze, jak na treningach.Avital Selinger (trener reprezentacji Holandii): Gratulacje należą się naszemu dobrze zorganizowanemu zespołowi. Skoncentrowaliśmy się na serwisie i przyjęciu i popełnialiśmy bardzo mało błędów własnychMam nadzieję na lepszą grę zespołu z dnia na dzień. Polki nie miały dzisiaj łatwej przeprawy. W ich szeregach była tylko jedna zawodniczka, która zdobywała punkty. Nasza świetna postawa pozwoliła na zatrzymanie ich akcji. W kolejnym meczu nie mamy zamiaru zlekceważyć siatkarek z  Dominikanek, które tworzą naprawdę dobry zespół.

źródło: fivb.org, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved