Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > WGP: Konferencja prasowa po meczu Polska- Brazylia

WGP: Konferencja prasowa po meczu Polska- Brazylia

fot. archiwum

W starciu z utytułowanymi rywalkami z Brazylii Polki zdołały wygrać tylko jednego seta. Jednak na pomeczowej konferencji trener Brazylii, José Roberto Guimarães, nie szczędził polskiej drużynie ciepłych słów.

Jerzy Matlak (trener reprezentacji Polski): W ciągu ostatnich dwóch tygodni graliśmy już z wieloma dobrymi drużynami i wiemy, że Brazylia jest zawsze tą najlepszą. Cieszymy się, że wygraliśmy jednego seta, nadal jednak nie jesteśmy zbyt dobrze przygotowani na to, by wygrać z Brazylią.

Aleksandra Jagieło (kapitan reprezentacji Polski): Gratuluję Brazylii. Starałyśmy się dobrze zagrywać i jesteśmy zadowolone z trzeciego seta, ale wiemy, że ciągle musimy pracować nad poprawą naszej gry.

José Roberto Guimarães (trener reprezentacji Brazylii): To jest dla nas bardzo ważne zwycięstwo. Polska drużyna ma potencjał i bardzo dobre międzynarodowe doświadczenie. Myślę, że polska reprezentacja jest poważana na świecie i ma bardzo dobre zawodniczki. W trzecim secie moja drużyna zaczęła tracić koncentrację i Polki bardzo dobrze to wykorzystały, wygrywając tę partię.Danielle Lins (kapitan reprezentacji Brazylii): Nie jestem zadowolona z rezultatu. Myślę, że nie zagrałyśmy tak jak się spodziewałyśmy i przygotowywałyśmy na treningu.

źródło: fivb.org, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved