Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Turniej w Starych Jabłonkach szczególny dla Tima Simmonsa

Turniej w Starych Jabłonkach szczególny dla Tima Simmonsa

fot. archiwum

- Przyjazd do Starych Jabłonek ma dla mnie szczególne znaczenie - powiedział na piątkowym spotkaniu oficjeli Tim Simmons, delegat FIVB do kontaktów z prasą. To szósta wizyta sympatycznego Amerykania na zawodach rozgrywanych na plaży Hotelu Anders.

W piątkowy wieczór w Karczmie Warmińskiej w Gietrzwałdzie odbyło się spotkanie oficjeli, którzy dbają, by turniej odbywał się zgodnie ze standardami cyklu Swatch FIVB Beach Volleyball World Tour. Gospodarzami wieczornej imprezy byli marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Jacek Protas oraz promotor Mazury Open Andrzej Dowgiałło.

Wsród delegatów FIVB znalazł się Tim Simmons, delegat FIVB do kontaktów z prasą, który do polski przyjechał wraz z żoną – Lynn. Już w czasie kolacji, organizatorzy turnieju przyszykowali niespodziankę dla amerykańskiej pary, która w niedzielę będzie obchodzić 35-lecie swojego małżeństwa. Wzruszenia nie krył sam Tim: – Wasza gościnność jest nie do opisania. Byłem już w przynajmniej trzydziestu krajach i muszę przyznać, że nigdzie nie spotykam się z tak fantastyczną atmosferą jak tutaj. Dla mnie i dla mojej żony przyjazd do Starych Jabłonek ma szczególne znaczenie.

Turniej Mazury Open wkracza w decydującą fazę. Co najbardziej istotne, z punktu widzenia organizatorów, w zawodach wciąż biorą udział Polacy. Piątkowe mecze pary Fijałek/Prudel oglądało blisko 4000 widzów. – Zapowiada się, że w sobotę będziemy mieli komplet na trybunach i dla niektórych może brakować miejsca – relacjonuje dyrektor zawodów Tomasz Dowgiałło. – Dla tych, którzy nie znajdą dla siebie krzesełka, mamy specjalną trybunę, na którą wejście jest biletowane (20 złotych – przyp. red.) oraz ustawiony specjalnie na czas imprezy telebim, na którym będą transmitowane mecze odbywające się na boisku głównym.Prócz atrakcji czysto sportowych, odwiedzający plażę Hotelu Anders będą mogli wziąć udział w licznych konkursach organizowanych przez organizatorów i sponsorów turnieju oraz obejrzeć turniej siatkonogi, organizowany przez Pepsi.

źródło: worldtour.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved