Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Kolejne testy w Ósemce Siedlce

II liga: Kolejne testy w Ósemce Siedlce

fot. archiwum

Na czwartkowe testy organizowane przez klub Ósemka Siedlce stawiła się grupa czternastu siatkarzy. Tak duże zainteresowanie bardzo cieszy zarząd klubu i daje pozytywne rokowania na nadchodzący sezon. Kolejne testy odbędą się 13 sierpnia.

W trakcie jednego treningu, odbytego po długiej przerwie w grze, trudno ocenić rzeczywiste umiejętności poszczególnych zawodników. Mimo to siatkarze stanęli na wysokości zadania i robili co mogli, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Trenerzy natomiast zdołali wypatrzyć kilku graczy, którzy będą stanowić część składu Ósemki.

W dalszym ciągu pozostają luki w składzie. a zainteresowanych grą, którzy nie mogli pojawić się w czwartek nie brakuje. Dlatego klub zdecydował się zorganizować drugi trening w nadchodzący czwartek (13 sierpnia) o godzinie 18:00 podobnie jak poprzednio na hali PG nr4 (pływalnia) przy ul. Pescantina 1 w Siedlcach. Klub prosi jednak o wcześniejszy kontakt telefoniczny z Dariuszem Prekuratem (tel. 665534054) w celu potwierdzenia obecności oraz poznania szczegółów dotyczących spotkania.

Zarząd oraz trenerzy są dobrej myśli, a zespół z całą pewnością w kompletnym składzie już wkrótce rozpocznie intensywne przygotowania.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved