Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Aleksandra Kruk: Cel to awans do PlusLigi Kobiet

Aleksandra Kruk: Cel to awans do PlusLigi Kobiet

fot. archiwum

Trefl Gdynia to beniaminek I ligi kobiet, w którym będzie występować Aleksandra Kruk. - Naszym głównym celem jest awans, ale jak uda się coś ugrać więcej to będzie plus dla naszego zespołu - mówi Strefie Siatkówki siatkarka.

Dlaczego zdecydowałaś się na ofertę w Treflu Gdynia?

Uważam, że dostałam z Gdyni najkorzystniejszą ofertę z wszystkich, które odstałam. Poza tym to lubię wyzwania, a takim na pewno jest awans do PlusLigi kobiet.

Cel to awans do PlusLigi, a może namieszacie w Pucharze Polski?Naszym głównym celem jest awans, ale jak uda się coś ugrać więcej to będzie plus dla naszego zespołu.

Razem z Tobą do Trefla przyszło kilka zawodniczek z PlusLigi, jak możesz ocenić te transfery?

Uważam, że to są na pewno bardzo dobre zawodniczki, które maja doświadczenie na polskich parkietach i nie tylko. W naszej drużynie są doświadczone siatkarki jak i młodsze. Myślę, że doświadczenie z młodością to ciekawe połączenie, które zaowocuje dobra atmosferą i jeszcze lepsza grą.

Jakie są mocne punkty Trefla?

Na pewno wola walki, nikt nie ma zamiaru odpuszczać, ponieważ każda z nas wie, jaki cel ma przed sobą. Na każdej pozycji mamy bardzo dobre zawodniczki, wiec każdy punkt będzie mocny.

Czy wiesz już czy będziesz zawodniczką podstawową czy rezerwową?

Tego nikt nie wie, wszystko zależy jak przebiegnie okres przygotowawczy i mecze kontrolne. Wiem, że o miejsce w podstawowym składzie będę rywalizować z bardzo dobrymi zawodniczkami, ale to będzie dobra rywalizacja.

Jak wyglądają przygotowania do nowego sezonu?

W dniu wczorajszym rozpoczęłyśmy przygotowania do nowego sezonu. Do tej pory były dwie jednostki treningowe, począwszy od stadionu, poprzez sale i siłownie. 16 sierpnia jedziemy na obóz w góry, gdzie będziemy przebywać 10 dni.

Czujesz zmęczenie po pierwszych treningach?

Tak oczywiście, zakwasy już mam.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved