Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > AZS Politechnika Warszawska z nowym sponsorem strategicznym

AZS Politechnika Warszawska z nowym sponsorem strategicznym

AZS Akademicki Związek Sportowy
fot. archiwum

Jak podaje oficjalna strona klubu, siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej mają nowego sponsora strategicznego. Została nim firma Neckermann. Oficjalne przedstawienie nowego sponsora odbędzie się w poniedziałek, 10 sierpnia.

Bardzo cieszymy się, że nasza wielomiesięczna ciężka praca przyniosła wreszcie efekt. Klub doczekał się sponsora strategicznego, który zapewni nam bezpieczną przyszłość i spokojny byt – powiedziała szczęśliwa prezes AZS Politechniki Jolanta Dolecka . – Jesteśmy pewni, że nasza współpraca ułoży się doskonale. Obie strony zadowolone są z warunków umowy, obie posiadają dużo wspaniałych pomysłów, które na celu mają jedno: promocję i rozwój warszawskiej siatkówki – zapewniła.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości wsparcia siatkarskiego klubu sportowego AZS Politechnika Warszawska, który godnie kontynuuje najlepsze tradycje warszawskiej siatkówki – powiedział Rafał Grunwald , dyrektor marketingu firmy Neckermann. – Wierzymy, że dzięki naszemu wsparciu Politechnika stanie się wkrótce czołowym klubem męskiej siatkówki w Polsce – wyraził nadzieję. – Naszym przykładem chcemy zarazić inne firmy: to bardzo dobry sposób na zbudowanie własnego, niezwykle pozytywnego wizerunku i jednocześnie wielka pomoc dla jedynego klubu siatkarskiego stolicy w najwyższej klasie rozgrywkowej – dodał Rafał Grunwald.

Neckermann Polska należy do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie – Thomas Cook Group plc, szczycącego się ponad 160-letnią tradycją. Na rynku polskim biuro podróży obecne jest od dwunastu lat i przez cały ten czas znajduje się w gronie największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej. W 2008 r. na wakacje z Neckermannem wyjechało 165 000 klientów. Dynamiczny rozwój firmy i jej silna pozycja na rynku to konsekwencja strategii, której głównymi elementami są innowacyjność i oferowanie usług najwyższej jakości, w pełni spełniających oczekiwania polskich klientów.Podczas oficjalnej prezentacji nowego sponsora, którą zaplanowano na 10 sierpnia, przedstawiony zostanie również wzór koszulki, w jakiej "Inżynierowie" występować będą na parkietach PlusLigi w sezonie 2009/2010.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved