Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Rosną szanse Łukasza Kadziewicza

Rosną szanse Łukasza Kadziewicza

fot. archiwum

Po zakończeniu LŚ Daniel Castellani mówił, że z dwójki Nowakowski-Kadziewicz bliżej dwunastki na kwalifikacje do MŚ jest ten pierwszy. Zgrupowanie w Bełchatowie oraz niefortunna kontuzja Świderskiego sprawiły, że akcje tego drugiego poszły w górę.

Potrzebuję doświadczonych zawodników na turniej w Gdyni. Młodzież spisuje się bardzo dobrze, ale tam – gdy będziemy walczyć o poważną stawkę – wsparcie tych najbardziej doświadczonych może okazać się niezbędne – twierdzi Daniel Castellani.

Tym samym znacznie wzrosły szanse Łukasza Kadziewicza na udział w zbliżających się kalifikacjach. – Forma Łukasza cały czas idzie w górę i w ciągu ostatniego tygodnia osiągnął znaczny postęp – chwali swojego podopiecznego Argentyńczyk dodając, że Kadziu wnosi też ogromną wartość mentalną.

Piotr Nowakowski , choć – być może – osiąga niebotyczny pułap w ataku, a do tego jest młody i perspektywiczny, nie ma bowiem zaciętości wojownika i nie ma, tak niezbędnego w meczach o stawkę boiskowego cwaniactwa. Możliwe, że będzie miał w przyszłości, lecz na pewno nie przed sierpniowymi kwalifikacjami – najistotniejszą (jak twierdzi Daniel Castellani) imprezą sezonu reprezentacyjnego.Więcej w serwisie plusliga.pl
Autorką tekstu jest Ilona Kobus

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved