Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Katarzyna Urban: Nie uważam tego meczu za porażkę

Katarzyna Urban: Nie uważam tego meczu za porażkę

fot. archiwum

Katarzyna Urban i Joanna Wiatr przez dwa lata bezkonkurencyjnie triumfowały w mistrzostwach Polski Simplus Cup. Dziś niestety nie udało się i na najwyższym stopniu podium stanęły ich koleżanki. Kasia uważa jednak, że zagrały dobre spotkanie.

Przez dwa lata triumfowałyście w mistrzostwach Polski. W tym roku złoto odebrały Wasze koleżanki…

Katarzyna Urban:Nie uważam tego meczu za porażkę. Wydaje mi się, że te dwie pary miały znaleźć się w finale i tak było. Zagrałyśmy dobry mecz. Z Karoliną i Moniką znamy się jak łyse konie. Wiemy, jak kto gra. One wygraly z nami tylko kilkoma punktami. Nie zawsze się wygrywa. Być może przestainemy występować w roli faworytek (śmiech).

Może przegrałyście więc psychologicznie?Grałyśmy zupełnie na luzie. Tak samo rywalki. Cieszyłyśmy się, że spotkamy się z Moniką i Karoliną z finale. Chciałybyśmy jeszcze gdzieś wcisnąć Madzię i Kinię (para Kołosińska/Michoń – Szczytowicz – red.), no ale wiadomo, że trzech drużyn nie da się obsadzić w finale (śmiech). Nie ma między nami żadnych zażyłości, złych relacji.

Na podium znalazły się trzy pary trenera Szczytowicza. Wystarczy mu chyba pogratulować…

To wielki sukces! Bardzo się cieszę, że to akurat te trzy pary, które trenują z nim przez cały rok. To jemu przede wszystkim należą się największe podziękowania i gratulacje. Trener włożył bardzo dużo pracy w przygotowanie nas do turniejów polskich i zagranicznych. I to przede wszystkim jest jego wielki sukces!

*rozmawiał Maciej Nowocień (Strefa Siatkówki)

 

fot. Katarzyna Urban i Joanna Wiatr ze srebrnymi medalami mistrzostw Polski (siatka.org)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved