Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Ślepsk Suwałki w poniedziałek zaczyna treningi

Ślepsk Suwałki w poniedziałek zaczyna treningi

fot. archiwum

Grą w piłkę nożną rozpoczną treningi siatkarze Ślepska Suwałki. Boisko które mieści się na posesji prezesa klubu Michała Wiszniewskiego, jest w Augustowie, ale zdecydowanie większą część okresu przygotowawczego do sezonu zespół spędzi w swoim nowym mieście.

W Suwałkach będziemy trenować w hali, w siłowni i na basenie. Tam też czekają nas zabiegi odnowy biologicznej. W Augustowie będziemy tylko biegać na stadionie – wylicza trener Adam Aleksandrowicz.

Dla klubu to sezon historyczny i najtrudniejszy. Po dokonaniu niezłych transferów i przenosinach, które pozwolą na spokojny byt, siatkarze mogą jednak patrzeć w przyszłość z optymizmem. Libero Tomasz Knasiecki, atakujący Bartosz Krzysiek oraz dwaj przyjmujący: Marek Wawrzyniak i Wojciech Dziurkowski, powinni wzmocnić zespół. Do rozwiązania został jeden personalny kłopot. Sławomir Gołębski od września zacznie naukę w szkółce strażackiej. Przez kilka miesięcy może mniej trenować i nie wystąpić w niektórych meczach. Dlatego klub prowadził rozmowy z jednym ze środkowych mistrza Litwy, Flamingo-Volley Wilno, który podczas testów sprawiał bardzo dobre wrażenie.

Ustaliliśmy już warunki, po czym wyjechał i… się rozmyślił. Dlatego nadal rozglądamy się za środkowym – mówi Aleksandrowicz.Tym razem obędzie się bez zgrupowania. Ślepsk planuje natomiast udział w trzech turniejach towarzyskich. Pierwszy ma się odbyć w Hajnówce. Drugi to Turniej o Puchar Prezydenta Suwałk. W dniach 13-15 września nad Czarną Hańczę prawdopodobnie przyjadą: Trefl Sopot, hajnowski Pronar Parkiet, MOS Wola Warszawa i wspomniany Flamingo-Volley Wilno. Potem Ślepsk, jak co roku, uda się na turniej do stolicy.

Autorem tekstu jest Miłosz Karbowski

źródło: Gazeta Współczesna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved