Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Na gdyńskiej plaży trwa Aktywne Lato 2009

Na gdyńskiej plaży trwa Aktywne Lato 2009

fot. archiwum

Za nami pierwszy miesiąc wakacji, podczas których na gdyńskiej plaży Śródmieście odbywają się rozgrywki Aktywnego Lata 2009. Choć pogoda nie zawsze dopisuje, to sportowa rywalizacja skutecznie rozgrzewa uczestników nadmorskiej zabawy.

Turnieje siatkówki są nieodzowną częścią aktywnego wypoczynku na plaży, każdy z nich przyciąga wielu śmiałków chcących sprawdzić swoje umiejętności na tle znanych twarzy trójmiejskiego sportu.

Do tej pory prym w rozgrywkach kategorii młodzieżowych wiodą odpowiednio Mariusz Rogiński, Rafał Dobrowolski, Radosław Klein i Andrzej Gut, zaś w kategorii OPEN Bartłomiej Skrzypczyk, Piotr Ilewicz oraz Anna Hohn.

Czy znajdzie się ktoś kto spróbuje pokonać faworytów, okaże się już w najbliższym czasie. Każdorazowo zwycięzcy otrzymują upominki od sponsorów. Natomiast oddzielnie prowadzona jest klasyfikacja łączna, w której najlepsi otrzymają nagrody w postaci pucharów oraz wysokiej klasy sprzętu audio-wideo.Dodatkową atrakcją jest możliwość skorzystania z bezpłatnej wypożyczalni sprzętu sportowego, w której dostępne są między innymi komplety do gry w Beach Socera.

Turnieje siatkówki rozgrywane są w poniedziałki od godz. 9:00 ("U7 Cup" – kategorie młodzieżowe do 16 lat), środy od godz. 15:00 ("Ziaja Cup" – powyżej 16 lat), piątki od godz. 10:00 ("Pizza Hut Cup" – Miksty Open).

Autorem tekstu jest Marek Stern – Dziennik Bałtycki

źródło: Dziennik Bałtycki, naszemiasto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved