Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Andrzej Kubacki: Podładowałem trochę akumulatory…

Andrzej Kubacki: Podładowałem trochę akumulatory…

fot. archiwum

Andrzej Kubacki, drugi trener ZAKSY, niedługo zacznie dwudziesty sezon pracy trenerskiej. Jubileusz będzie podwójny, bo 15 lat spędził w Kędzierzynie-Koźlu. - Już to policzyliście? To prawda. Nie wyobrażam sobie pracy w innym klubie - mówi portalowi SportoweFakty.pl.

Wojciech Potocki: Wrócił pan już do pracy po wakacjach. Udało się odpocząć?

Andrzej Kubacki : – Tak podładowałem trochę akumulatory, bo przecież już niedługo czeka nas wszystkich ciężka praca.

Trener Krzysztof Stelmach nie ma jednak ani chwili odpoczynku.Cóż, każdy jest kowalem swego losu (śmiech). A tak na poważnie, to praca Krzysztofa z kadrą jest dla niego ogromnym wyróżnieniem i na pewno wiele się przy Danielu Castellanim nauczy. A później doświadczenia wykorzysta w pracy klubowej.

Zostańmy jeszcze przez chwilę w wakacyjnym nastroju. Gdzie pan odpoczywał?

– Trochę wygrzewałem kości na Majorce, a potem podziwiałem piękno naszych bieszczadzkich szlaków. Wreszcie udało mi się spełnić marzenie życia i przemierzałem Bieszczady na motorze. Wsiadałem na pożyczoną Yamahę i czułem się fantastycznie.

Teraz chyba nadszedł czas na rozpoczęcie przygotowań do nowego sezonu. Niektóre kluby już 1 sierpnia wezmą się ostro do roboty. Kiedy zacznie ZAKSA?

– Pierwszy trening zaplanowaliśmy na poniedziałek 17 sierpnia, więc jeszcze trochę czasu zostało. A jeśli chodzi o inne zespoły, to specjalnie się tym nie zajmujemy. Wspólnie z Krzysztofem Stelmachem opracowaliśmy nasz plan przygotowań i będziemy się go trzymali.

* Z trenerem Andrzejem Kubackim rozmawiał Wojciech Potocki. Całość rozmowy, w której trener Kubacki mówi o tym, jak spędził wakacje i czym jeździł w Bieszczadach, a także o tym, gdzie ZAKSA sprawdzi formę przed sezonem – dostępna jest w serwisie SportoweFakty.pl.

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved