Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Jekaterina Gamova wzmocni reprezentację

Jekaterina Gamova wzmocni reprezentację

fot. archiwum

We wtorek wieczorem siatkarki reprezentacji Rosji odleciały do chińskiego Ningbo, gdzie wezmą udział w pierwszym turnieju eliminacyjnym World Grand Prix 2009. W ekipie trenera Władimira Kaziutkina jest Jekatierina Gamowa.

W reprezentacji Rosji znalazło się 14 zawodniczek. Są to: Marina Szeszenina, Jewgienija Starcewa, Maria Żadan, Maria Borisienko, Jelena Martuzajewa, Julia Siedowa, Jekatierina Gamowa, Tatiana Koszelewa, Olga Fatiejewa, Natalia Safronowa, Anna Makarowa, Ksenia Naumowa, Jekatierina Starodubowa i Jekatierina Kabieszowa.

W pierwszym turnieju 31 lipca – 2 sierpnia Rosja zagra z Koreą Południową, Chinami oraz Dominikaną. W tym samym czasie w Kielcach Polki zmierzą się z Tajlandią, Japonią i Holandią. Finałowy turniej rozegrany zostanie 19-23 sierpnia w Tokio z udziałem sześciu najlepszych drużyn, wliczając gospodarza Japonię.

Liczymy na awans do finałowego turnieju – powiedział trener Rosji Władimir Kaziutkin. Oczywiście nie odmówię sobie prawa do eksperymentowania wtedy kiedy zajdzie ku temu potrzeba. Bardzo ważne, że leci z nami Jekatierina Gamowa. Na jej pomoc w Grand Prix bardzo liczę. U Safronowej sytuacja jest bardziej skomplikowana. Natasza będzie trenować, ale wątpię, żeby była w stanie zagrać.Można więc przypuszczać, że Jekatierinę Gamową zobaczymy w mistrzostwach Europy w Polsce, które rozegrane zostaną na przełomie września i października w Bydgoszczy, Łodzi, Katowicach i Wrocławiu.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved