Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Centrostal i Delecta wkrótce rozpoczną przygotowania

Centrostal i Delecta wkrótce rozpoczną przygotowania

fot. archiwum

Czas szybko biegnie. Niedawno zakończyły się rozgrywki ligowe, a już za kilka dni zespoły Centrostalu i Delecty przystąpią do przygotowań przed nowym sezonem. 15 lipca minął termin zgłaszania zespołów do PlusLigi i PlusLigi Kobiet.

Do ekstraklasy żeńskiej i męskiej zgłoszone zostały wszystkie zespoły, a więc te które zapewniły sobie utrzymanie, jak i te, które wywalczyły awans. W przypadku PlusLigi Kobiet są to Budowlani Organika Łódź, a w Plus Lidze Siatkarz Pamapol Wieluń.

Bydgoskie kluby – Centrostal i Delecta przygotowania do sezonu rozpoczną za 5 dni, 3 sierpnia tradycyjnie na Zawiszy i na Chemiku. Siatkarki pojawią się w komplecie, łącznie z nowymi zawodniczkami, czyli Patrycją Polak i Sylwią Pelc. U siatkarzy zabraknie kadrowiczów: Pawła Woickiego i Piotra Gruszki.

Zdolny do treningów z maksymalnym obciążeniem nie jest także Martin Sopko. Przyczyną nie są wcale braki kondycyjne uwidoczniające się podczas trwających wakacji. Od kilkunastu dni musi poddawać się leczeniu, przechodząc rehabilitację po kontuzji. Niemal każdego dnia widzi się z lekarzem, który ma doprowadzić go do pełni sprawności.źródło: Gazeta Pomorska, sportowabydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved