Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > W drugim sparingu lepsi rywale

W drugim sparingu lepsi rywale

fot. archiwum

Przygotowująca w Indiach reprezentacja Polski Juniorów rozegrała drugi mecz towarzyski z zespołem gospodarzy. Tym razem biało - czerwoni przegrali 1:2. Przypomnijmy Polacy przygotowują się do Mistrzostw Świata Juniorów.

Wyniki tych spotkań nie są istotne, bo jesteśmy tu dopiero kilka dni, przechodzimy cały czas aklimatyzację. Ważne jest to, że mieliśmy możliwość przetarcia i to od razu z reprezentacją gospodarzy – skomentował Wojciech Włodarczyk.Wojtkowi ta aklimatyzacja jeszcze dodatkowo się wydłuża, bo to dla niego pierwszy tak daleki wyjazd z reprezentacją – dorzucił żartobliwie Jan Król.

Jak wyglądają dalsze plany reprezentacji? – Tak naprawdę sami nie wiemy. Być może trenerom uda się umówić kolejny sparing. Do mistrzostw mamy jeszcze kilka dni – powiedział Włodarczyk. – Gdyby nie brak Internetu w hotelu, na nic nie moglibyśmy narzekać – dodał nowy rozgrywający Politechniki Warszawskiej.

Indie – Polska 2:1
(28:26, 27:29, 25:21)Skład Polski: Drzyzga, Konarski (11), Mika (6), Kozłowski (12), Kłos, Wiśniewski, Zatorski (libero) oraz Król (9), Polański i Krzywiecki (6)

źródło: azspw.com, reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacje młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved