Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Sisley Treviso chce Piotra Nowakowskiego

Sisley Treviso chce Piotra Nowakowskiego

fot. archiwum

Słynny włoski klub Sisley Treviso zainteresowany jest pozyskaniem Piotra Nowakowskiego - dowiedział się portal supervolley.pl. W najbliższym sezonie reprezentacyjny środkowy na pewno grać będzie w barwach AZS-u Częstochowa.

Dobre występy w reprezentacji Polski i europejskich Nowakowskiego nie uszły uwadze zachodnich menedżerów. Zawodnik AZS-u był podczas tegorocznego okresu transferowego jednym z najbardziej pożądanych polskich siatkarzy, ale już wiadomo, że środkowy pozostanie w Częstochowie, bo ma ważny kontrakt.

Nowakowskim zainteresowany był m.in. Iraklis Saloniki, który w nowym sezonie poprowadzi doskonale znany w Częstochowie Harry Brokking.Było parę ofert, nawet słynny Sisley Treviso był zainteresowany Piotrem. W przyszłym sezonie będzie on jednak grał w naszym klubie – powiedział portalowi supervolley.pl Konrad Pakosz, prezes częstochowskiego AZS-u.

Kontrakt Nowakowskiego wygasa za rok, ale w Częstochowie już teraz mówi się, że trudno będzie go zatrzymać. – Jeśli pojawi się sponsor, a nasz budżet będzie dwukrotnie większy, to kto wie. Trzeba być jednak realistą, poza tym liczę, że po następnym sezonie równie wielkim zainteresowaniem będą się cieszyć inni nasi, młodzi zawodnicy – dodaje Pakosz.źródło: supervolley.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved