Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Plażowicze muszą wybrać – Jastrzębie lub Ciechocinek

Plażowicze muszą wybrać – Jastrzębie lub Ciechocinek

fot. archiwum

Siatkarze specjalizujący się w plażowej odmianie tej gry staną w niedzielę przed koniecznością dokonania wyboru, bowiem w tych samych terminach rozgrywane będą dwa turnieje. Jeden odbędzie się w Jastrzębiu, zaś drugi w Ciechocinku.

Pierwszy na boiskach w Jastrzębiu rozpocznie się w niedzielę 26 lipca o godzinie 10 (lista zgłoszeń zamknięta zostanie trzydzieści minut wcześniej) i będzie to przedostatni turniej zaliczany do klasyfikacji VII otwartych mistrzostw powiatu lipnowskiego. Po pięciu turniejach szansę na tytuł zachowały trzy duety.

Prowadząca braterska para Przemysław i Piotr Cytowie (Błękitni Skępe) zgromadziła 24 punkty. O jeden mniej ma para gospodarzy z LZS Jastrzębie Daniel Plisiński i Kamil Went. Zajmujący trzecią lokatę duet Aleksander Wierkus i Michał Rowicki (Błękitni) ustępuje klubowym kolegom o trzy punkty. To najlepsza zapowiedź emocji jakich oczekiwać trzeba w tym turnieju.

Tego samego dnia i o tej samej godzinie (zapisy do 9:30) rozpoczyna się turniej na boiskach przy hali sportowej w Ciechocinku. Organizatorzy z UKS Jedynka jego regulamin wzorowali na lipnowskim. Planują rozegrać pięć turniejów (do końcowej klasyfikacji zaliczane będą cztery najlepsze wyniki). W pierwszym turnieju triumfowali bracia Cytowie, którzy w niedzielę staną przed wyborem gdzie zagrać. W przypadku ich nieobecności wzrosną szanse duetów miejscowych zwłaszcza Dawida i Bartosza Osielskich z Aleksandrowa Kujawskiego.źródło: pomorska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved