Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Juniorzy wygrali z Indiami

Juniorzy wygrali z Indiami

fot. archiwum

Reprezentacja Polski Juniorów w indyjskim Pune, gdzie w tym roku odbędą się Mistrzostwa Świata w tej kategorii wiekowej, rozegrała sparingowe spotkanie z ekipą gospodarzy. Mecz zakończył się zwycięstwem biało - czerwonych 3:1.

Polacy rozpoczęli mecz w składzie: Fabian Drzyzga, Mateusz Mika, Dawid Konarski, Wojciech Kozłowski, Łukasz Wiśniewski, Karol Kłos oraz Paweł Zatorski (libero). Podopieczni duetu trenerskiego Gościniak – Janaszewski wygrali dwie pierwsze odsłony tego meczu. W pierwszej partii dość pewnie ograli rywali pokonując ich do 20, w drugiej o rozstrzygnięciu zadecydowała walka na przewagi.

W związku z tym, że trenerzy chcieli wykorzystać dzisiejsze spotkanie, żeby ograć swoich podopiecznych z halą, na boisko w trzeciej partii reprezentacja Polski wybiegła w składzie: Wojciech Włodarczyk, Jan Król, Maciej Krzywiecki, Karol Kłos, Łukasz Polański oraz Paweł Zatorski (libero).

Niestety trzecia partia padła łupem gospodarzy, którzy zdołali wykorzystać fakt iż rywale są jeszcze lekko zmęczeni podróżą i są w początkowej fazie aklimatyzacji Polaków. W czwartej partii biało – czerwoni nie dali już sobie wydrzeć zwycięstwa, wygrywając seta na przewagi.Indie – Polska 1:3

(20:25; 24:26; 25:22; 24:26)

 

 

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacje młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved