Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Beach Ball Tour na plaży w Ustroniu Morskim

Beach Ball Tour na plaży w Ustroniu Morskim

x - [stare] Beach Ball Tour

Siatkarze plażowi, grający w turniejach z cyklu Mistrzostw Polski, już po raz drugi zmierzą się na nadbałtyckiej plaży - w ten weekend w Ustroniu Morskim. Nie zobaczymy tam jednak zwycięzców zawodów w Krynicy Morskiej - pary Kubiak/Wieczorek.

Przed drugim turniejem Beach Ball Tour rozstawionych zostało jak zwykle osiem par. Wśród nich znaleźli się ubiegłoroczni Mistrzowie Polski – Dominik Witczak i Damian Lisiecki . Kolejne osiem zespołów, mogących wystąpić w turnieju głównym, wyłonią piątkowe kwalifikacje.

W Ustroniu Morskim nie wystąpi para triumfatorów turnieju Beach Ball Tour sprzed tygodnia. Do zawodów nie został zgłoszony Michał Kubiak , a Tomasz Wieczorek zagra tym razem z Arturem Książkiem . Swoich parterów zmienili także Jarosław Lech , który wystąpi z Wojciechem Podwójcikiem oraz Marcin Kantor – tym razem w parze z Patrykiem Fogelem .

30 Suliński Przemysław / Czapla Paweł

Turniej rozgrywany będzie w Ustroniu Morskim (zejście od ulicy Nadbrzeżnej). Początek meczy kwalifikacyjnych w piątek 24 lipca po godzinie 8:30. Spotkania turnieju głównego odbędą się w sobotę i niedzielę, kiedy to około godz. 13:00 rozegrany zostanie finał zawodów. Zakończenie imprezy i uroczyste wręczenie nagród zaplanowane zostało około godziny 15:00.

źródło: inf. prasowa, inf. własna