Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcin Kocik: Będę walczyć o miejsce w wyjściowym składzie

Marcin Kocik: Będę walczyć o miejsce w wyjściowym składzie

fot. archiwum

Kiedy na pierwszym treningu drużyna Jadaru grała w piłkę nożną, on wykonywał serię indywidualnych ćwiczeń. Marcin Kocik wznawia treningi po przerwie spowodowanej rehabilitacją po zabiegu usunięcia przepukliny międzykręgowej.

Jak obecnie przedstawia się Pana sytuacja zdrowotna?

– Myślę, że dobrze. Zobaczymy, co będzie dalej. Zaczynam trenować indywidualnie, spokojnie wchodzę w sezon. Wierzę, że szybko dojdę do pełni sił.

Wspomniał Pan o zajęciach indywidualnych. Jak długo będzie Pan w taki sposób trenował?– Na pewno około dwóch tygodni. Do obozu w Zakopanem już powinienem trenować normalnie z drużyną.

Jakie są Pańskie oczekiwania co do sezonu?

– Tak jak powiedział trener i prezes. Zarząd ma takie założenia i myślę, że są realne do spełnienia. Musimy tylko wierzyć w swoje umiejętności i jeśli ominą nas kłopoty zdrowotne, powinno być dobrze.

Czy od pierwszego meczu będzie Pan walczył o miejsce w podstawowej "szóstce", czy trener planuje Panu na początku sezonu dać trochę ulgi?

– Sezon zaczyna się za trzy miesiące, jest jeszcze dużo czasu, dlatego mam nadzieję, że na pierwszy mecz będę już w odpowiedniej formie, by móc walczyć o miejsce w wyjściowym składzie.

* Rozmawiała Agata Kołacz (SportRadom.pl)

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved