Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > William Priddy zagra na piasku

William Priddy zagra na piasku

fot. archiwum

- Od dwóch i pół roku nie miałem dłuższej przerwy od gry. Było oczywiste, że coś trzeba z tym zrobić, dlatego postanowiłem odpocząć od rywalizacji - pisze na swoim blogu przyjmujący reprezentacji USA William Priddy, który wystartuje w zawodach siatkówki plażowej.

Zasłużony urlop siatkarza Lokomotiwu Nowosybirsk trwał sześć tygodni i – jak sam mistrz olimpijski otwarcie przyznaje – przez ten czas „nie dotknął piłki". Wolny czas poświęcił za to na spotkania z rodziną i przyjaciółmi, podróże po Stanach, surfing oraz grę w golfa. Jednak urlop szybko dobiegł końca. – Z pewnością kontynuowanie tego odpoczynku nie byłoby wcale takie złe, ale lato wkrótce się skończy i nie byłoby najlepszym pomysłem przebywać z dala od gry. – dowcipnie podsumowuje Priddy i przy okazji zdradza swoje najbliższe plany zawodowe. – Rozmawiałem z Allanem Knipe (trener reprezentacji USA) i ustaliliśmy, że wrócę do kadry we wrześniu. W międzyczasie z dreszczykiem emocji wystartuję w AVP Tour (amerykańskie zawody siatkówki plażowej – przyp. red.), który rozpocznie się od zawodów Manhattan Open . – oznajmił nieoczekiwanie siatkarz. – Będę grał w parze z Billym Stricklandem . To będzie wielka frajda grać na amerykańskiej ziemi.
Po przygodzie z siatkówką plażową oraz reprezentacyjnych zgrupowaniach Amerykanin spakuje walizki i z powrotem uda się do zimnej Rosji, a konkretnie do Nowosybirska, gdzie barw miejscowego Lokomotiwu broni od 2007 roku. W tym roku Priddy nie będzie jednak w zespole jedynym przedstawicielem swojego kraju, ponieważ władze klubu na kolejny sezon pozyskały środkowego drużyny mistrzów olimpijskich, Davida Lee .

*Autorką tekstu jest Katarzyna Fraś (supervolley.pl)

źródło: supervolley.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved