Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Jednak bez Michała Winiarskiego?

Jednak bez Michała Winiarskiego?

fot. archiwum

Michał Winiarski przeszedł dzisiaj gruntowne badania lekarskie w klinice we Włoszech. - Niestety, przywiózł z tych badań złe wieści. Ma naderwany mięsień barku - powiedział portalowi supervolley.pl - po skontaktowaniu się z siatkarzem - Ryszard Bosek, który jako menedżer reprezentuje interesy zawodnika.

Mam nadzieję, że Michał wróci do reprezentacji i wystąpi w turnieju kwalifikacyjnym do mistrzostw świata. Jest nam bardzo potrzebny. Dzisiaj „Winiar" ma przejść badania w klinice we Włoszech, od których wiele zależy – mówił w czwartek w południe trener reprezentacji Daniel Castellani . Kilka godzin później okazało się, że wieści nie były dobre.

Przed ostatnim meczem finału ligi włoskiej Michał doznał kontuzji barku. Po kilkutygodniowej przerwie wyglądało na to, że problem zniknął. „Winiar" nie odczuwał żadnego bólu i rozpoczął treningi. Niestety, podczas ćwiczeń ból szybko wrócił. Dlatego wysłaliśmy go na badania do Italii – mówi Ryszard Bosek .

Kilkanaście minut temu Michał do mnie dzwonił. Powiedział, że lekarze stwierdzili naderwanie mięśnia. Ma poddać się rehabilitacji i za tydzień wrócić do Włoch na kontrolę. Czy będzie mógł zagrać w Gdyni w turnieju kwalifikacyjnym? Tego nie wiem. Umówiliśmy się na szczegółową rozmowę na jutro, gdy wróci do kraju – przekazał nam Bosek. 

Autor tekstu: Kamil Grąg (supervolley.pl)

 

 

źródło: supervolley.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, mistrzostwa świata, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved