Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Rozchwytywana Joanna Kaczor

Rozchwytywana Joanna Kaczor

fot. archiwum

Jak dowiedział się portal supervolley.pl menedżerowie z Turcji będą oglądali w Rzeszowie Joannę Kaczor. Czy po turnieju kwalifikacyjnym transfer reprezentantki Polski zostanie sfinalizowany? Turcy zainteresowani są również Agatą Karczmarzewską-Purą.

Trzy propozycje z Polski, po dwie z Włoch i Turcji oraz jedna z Korei. Joanna Kaczor jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich siatkarek. Ale decyzji o tym gdzie zagra w następnym sezonie jeszcze nie podjęła. Na razie rozważa tylko plusy i minusy kolejnych ofert.

Plus wyjazdu do Korei to na pewno egzotyka tego miejsca, inny niż w Europie styl gry, do tego każdy klub może tam mieć tylko jednego obcokrajowca, co jest dodatkowym wyzwaniem. Włoskie kluby kuszą tym, że mają najsilniejszą ligę, tam można się wiele nauczyć.

Turcja to zupełnie co innego. Tamtejsza liga należy do najsilniejszych w Europie, tureckie drużyny pokonały Muszyniankę, gdzie grałam w Lidze Mistrzyń. Jest tam wiele dobrych zagranicznych siatkarek, także tych, które znam jeszcze z gry w USA. To fajny klimat, inna kultura, wiele można wynieść z takiego pobytu – mówi Kaczor.Być może już za kilka dni sprawa transferu atakującej reprezentacji Polski się wyjaśni. – Mecze turnieju kwalifikacyjnego będą oglądali menedżerowie z Turcji. Asią zainteresowane są co najmniej dwa kluby – jeden ze Stambułu, drugi z Ankary – mówi Andrzej Grzyb , reprezentujący interesy siatkarki. – Turcy negocjują także w sprawie transferu Agaty Karczmarzewskiej-Pury, która w poprzednim sezonie grała w AZS Białystok. Być może uda się sfinalizować oba transfery.

źródło: supervolley.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet, ligi zagraniczne, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved