Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Paulina Peret może zagrać w Siarce

Paulina Peret może zagrać w Siarce

fot. archiwum

Jest szansa na to, że Paulina Peret, wychowanka Stali Mielec, w nowym sezonie zagra w drużynie tarnobrzeskiej Siarki. Młoda libero nie ma jeszcze wystarczającego doświadczenia, by zaprezentować swoje umiejętności na parkietach ekstraklasy.

Miniony sezon 19-letnia Paulina spędziła w Szóstce Biłgoraj, do którego to klubu została wypożyczona z mieleckiej Stali wraz z Dorotą Wilk. Dorota wróciła do mieleckiej drużyny, ale dla Pauliny miejsca w niej jeszcze nie będzie. Jest zbyt młoda, a na tak odpowiedzialnej pozycji, jaką jest libero, w cenie jest doświadczenie. Na grę w PlusLidze Kobiet sympatyczna mielczanka będzie musiała więc jeszcze trochę poczekać. Gdzie zagra w nowym sezonie?

– Jestem na etapie szukania sobie klubu. Chciałabym, by było to blisko domu, bo od października będę studiowała w Kielcach, więc tylko gra w tych okolicach mnie interesuje. Kontaktowałam się już z trenerem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, ale tam mają już zawodniczkę na libero – mówi.

Być może Paulina zagra w drugoligowej drużynie siatkarek Siarki Tarnobrzeg, bowiem działacze tego klubu zainteresowani są jej pozyskaniem. 

źródło: echodnia.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved