Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Wakacje Daniela Plińskiego

Wakacje Daniela Plińskiego

fot. archiwum

Jaką formę odpoczynku preferują siatkarze? Dowiecie się tego, czytając teksty z nowej rubryki portalu internetowego pls.pl: „Wakacje siatkarzy". Na początek przepytany został środkowy bloku reprezentacji Polski, czołowy zawodnik PGE Skry Bełchatów - Daniel Pliński.

Sposobów na spędzanie wakacji jest wiele. Jedni wolą spokojny wypoczynek nad morzem, inni pełną wysiłku wspinaczkę po górach, jeszcze inni spływ kajakowy po mazurskich jeziorach.

W Polsce czy za granicą?

– W Polsce. Dlatego, że Polska jest cudownym krajem i można u nas skorzystać z uroków wielu pięknych miejsc i pozwiedzać sporo atrakcji. Po świecie już trochę pojeździłem, ale przyznam szczerze, że do wyjazdów za granicę mnie jakoś nie ciągnie i preferuję rodzime strony.W górach czy nad morzem?

– Zdecydowanie wolę spędzać wakacje nad wodą. Uwielbiam polskie morze, bo w końcu pochodzę z Pucka. Myślę, że góry są bardzo atrakcyjne w zimie, a w lecie warto wybrać się nad morze. W bałtyckich kurortach jest dużo fajnych miejsc do zobaczenia, a polskie plaże są naprawdę duże i piękne.

Aktywnie czy leniwie?

– Jak najbardziej aktywnie i intensywnie. W czasie wolnym od siatkówki lubię pograć sobie w tenisa czy w piłkę nożną. Nie potrafię usiedzieć długo w jednym miejscu, „nosi mnie" i dlatego ten nadmiar energii muszę gdzieś wyrzucać. Piłka nożna czy tenis doskonale się do tego nadają, tak więc gdy jestem gdzieś na wakacjach ze znajomymi, rekreacyjnie uprawiam te dwie dyscypliny sportu.

 

Rozmawiała Aneta Stożek

Więcej w serwisie pls.pl

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne, PlusLiga, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved