Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Otwarte Mistrzostwa Tarnowa na plaży

Otwarte Mistrzostwa Tarnowa na plaży

fot. archiwum

Marzena Dolak i Paulina Jachym oraz Andrzej Skórski i Bartosz Gibes zwyciężyli w pierwszym turnieju Otwartych Mistrzostw Tarnowa w siatkówce "na plaży". Kolejny z cyklu pięciu wakacyjnych turniejów rozegrany zostanie 12 lipca  w ośrodku  w Ostrowie.

Na starcie zawodów zorganizowanych przez Tarnowskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej oraz Ognisko TKKF "Dunajec" stanęło 25 siatkarskich duetów, nie tylko z Tarnowa. Grali także amatorzy siatkówki z Nowego Sącza, Brzeska i Krakowa.

Para: Marzena Dolak – Paulina Jachym w półfinale wygrała z Klaudią Radlińską i Aleksandrą Herduś 21:8. W walce o prymat pokonały Ewę Stolarz i Gabrielę Marszałek 21:13. W meczu o trzecie miejsce Radlińska – Heduś wygrały z Katarzyną Pietruszką i Pauliną Zając 21:12.

Triumfatorzy w kategorii mężczyzn – Andrzej Skórski – Bartosz Gibes w półfinale wyeliminowali duet: Eryk Sproski – Paweł Mardoń . Wygrali 21:8. W drugim półfinale Tomasz Gdowski i Andrzej Ciępka pokonali parę Mateusz Muniga – Janusz Basta 21:14.W meczu o pierwsze miejsce: Skórski – Gibes wygrali z parą Gdowski – Ciępka 21:18. Na trzecim miejscu uplasowali się Sproski i Mardoń.

Kolejny z cyklu pięciu wakacyjnych turniejów rozegrany zostanie w niedzielę, 12 lipca (godz. 9), także w ośrodku rekreacyjnym w Ostrowie.

 

źródło: Gazeta Krakowska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved