Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Kadetki Sokoła Mogilno odpadły w półfinale MP

Kadetki Sokoła Mogilno odpadły w półfinale MP

fot. archiwum

Na XIII miejscu zakończyły swój udział w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kadetek pary mogileńskiego Sokoła, które w miniony wtorek uczestniczyły w zawodach rozegranych w nadmorskim Pobierowie.

Zarówno mistrzynie województwa kujawsko-pomorskiego w tej kategorii wiekowej – Angelika Bartkowiak i Magdalena Hajducka , jak i para, która w mistrzostwach regionu zajęła IV miejsce – Marika Kinga Szambelan i Martyna Bierła , przegrały oba swoje pojedynki.

Angelika z Magdą przegrały pierwszy swój mecz z parą Chemika Police – Godlewska / Sienkiewicz 0:2 . W drugim spotkaniu również 0:2 uległy siatkarkom Olimpu Września – Krawczyk / Czerniak . Marika z Martyną w pierwszej rundzie musiały uznać wyższość pary Stasiak / Droździk Orkan Września), a w kolejnym meczu przegrały z parą Chemika Police – Kudła / Boguszewska . W obu spotkaniach mogilnianki nie wygrały nawet seta.

Siatkarki z Mogilna kolejną szansę na bardziej udany występ w tej kategorii wiekowej będą miały w następnym sezonie, bowiem jeszcze przez najbliższy sezon nadal będą kadetkami. Sokolanki były jednymi z młodszych uczestniczek turnieju półfinałowego MP w siatkówce plażowej (18 z 32 siatkarek biorących udział w turnieju urodziło się w roku 1992 – mogilnianki w latach 1993-1994 ). Dla pary Bartkowiak / Hajducka był to już drugi występ na tym szczeblu rozgrywek o medale MP. W ubiegłym sezonie mogileńska para uplasowała się w turnieju półfinałowym w Gdyni na IX miejscu.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved