Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Anton Kulikovskiy wraca do Warszawy

Anton Kulikovskiy wraca do Warszawy

fot. archiwum

Rosyjski przyjmujący Anton Kulikovskiy wraca do Warszawy. Nie będzie jednak występował w barwach OSRAM AZS Politechniki Warszawskiej. w przyszłym sezonie. Stołeczni zapewniają, że przyjazd siatkarza ma podłoże czysto sentymentalne.

Zawodnik, który barw „Inżynierów" bronił w sezonach 2006/2007 i 2007/2008 przebywa obecnie na wakacjach, postanowił więc odwiedzić przyjaciół. – Mój przyjaciel Dima Skoriy bierze niedługo w Gdańsku ślub. Przyleciałem zatem kilka dni wcześniej, odwiedzić znajomych – mówi Kulikovskiy. – Warszawę wspominam bardzo ciepło i serdecznie, zostawiłem tu wiele pięknych chwil. Cieszę się, że mogę znów tu być – dodaje siatkarz.

Anton Kulikovskiy kilka tygodni temu został brązowym medalistą mistrzostw Rosji, był motorem napędowym zespołu Fakieł Nowyj Uriegnoj. Czy po tak udanym sezonie w Superlidze nie pojawiły się ponownie oferty z Polski? – Muszę przyznać, że ofert miałem sporo, z różnych krajów. Wybrałem najlepszą – tłumaczy zawodnik, który postanowił związać się z ekipą mistrza Rosji – Zenita Kazań. – Zenit będzie grał w Lidze Mistrzów, to było decydujące – wyjaśnia. – A Polska… Tak, chciałbym kiedyś wrócić, kto wie, kto wie. Bardzo lubię wasz kraj – ucina tajemniczo.

* Adrian Komorowski (azspw.com)źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved