Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Siatkarki Siarki Tarnobrzeg zagrają w II lidze

Siatkarki Siarki Tarnobrzeg zagrają w II lidze

fot. archiwum

Krążące po Tarnobrzegu pogłoski o likwidacji drużyny seniorek siatkarek Siarki Tarnobrzeg okazały się na szczęście tylko plotkami. Po minionym sezonie drużyna siatkarek Siarki jest w rozsypce i do nowych rozgrywek przystąpi w diametralnie zmienionym składzie.

Najważniejsze jednak, że przystąpi . – "Kobieca siatkówka w Tarnobrzegu ma bogate tradycje i nikt z obecnych władz naszego Stowarzyszenia, jak i zarządu klubu nie chciałby być grabarzem zespołu seniorek, bo bez niego praca z młodymi adeptkami nie miałaby większego sensu. Trzeba się jednak liczyć z tym, że będzie ciężko, a zespół nie powalczy o awans, a jeśli już to raczej o utrzymanie się w drugiej lidze " – mówi prezes Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej Jacek Szarek .

O likwidacji drużyny seniorek nie chce na szczęście słyszeć także nowo wybrany prezes tarnobrzeskiego klubu Antoni Jakubowicz .- Trzeba się zastanowić nad koncepcją funkcjonowania drużyny seniorek. Ma się tym zająć członek zarządu naszego klubu trener siatkarek Andrzej Dróbkowski. Pieniędzy w klubie zbyt dużo nie ma, ale na dziś nie ma realnej groźby nie przystąpienia drużyny do rozgrywek drugiej ligi. Trzeba jednak pomyśleć o innym aniżeli dotychczas kształtem zespołu . W przyszłym tygodniu o losach tarnobrzeskich siatkarek powinno być już wiadomo nieco więcej.

źródło: Echo Dnia

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved