Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > GP WSEwS: Czasem słońce, czasem deszcz

GP WSEwS: Czasem słońce, czasem deszcz

fot. archiwum

Wczoraj w podwarszawskich Zielonkach, został rozegrany trzeci turniej z cyklu Grand Prix organizowany przez warszawską Wyższą Szkołę Edukacja w Sporcie. Ze względu na trudne warunki atmosferyczne zawody zostały przerwane.

Do Zielonek przyjechały duety żeńskie i męskie z Warszawy, Płocka, Sochaczewa oraz Piły. Bardzo ciekawa była rywalizacja pań, gdzie przy bardzo zmiennej pogodzie, siostry Anna i Katarzyna Graczyk z Piły dotarły do półfinału, w którym zmierzyły się z parą Marchewka/Piekut. Warto nadmienić, że mecz został rozegrany przy strugach ulewnego deszczu, który znacznie utrudniał zawodniczkom grę. Pojedynek był również bardzo dramatyczny pod względem sportowym. Pilanki przegrywały w końcówce decydującego seta już 16:20, aby ostatecznie zwyciężyć 22:20. Organizator postanowił nie rozgrywać meczu finałowego, bo warunki zaczynały przypominać zawody piłki wodnej.

Oprócz turnieju żeńskiego odbyła się też rywalizacja mężczyzn, która podobnie jak u pań została przerwana. Organizator główny Grand Prix – Cezary Dębkowski zadecydował, że turniej będzie kontynuowany w sobotę 18 lipca.

źródło: inf. własna, ligowiec.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved