Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Romero nie, więc może Jimmi Hernandez?

Romero nie, więc może Jimmi Hernandez?

fot. archiwum

Kubańczyk Yasser Romero nie będzie zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla. 30-letni siatkarz grający na pozycji przyjmującego lub libero nie spodobał się trenerowi Santillemu.  Andrzej Grzyb zaproponował więc jastrzębianom Jimmiego Hernandeza.

Zaproponowałem jastrzębianom tego gracza, wstępnie byli zainteresowani, ale ostatecznie trener Santilli uznał, że transfer tego zawodnika byłby zbyt ryzykowny. Stwierdził, że w Romie Romero za rzadko grał, spędzając większość czasu na ławce rezerwowych. Santilli narzekał także, że niewiele wiadomo jak Kubańczyk prezentował się w ostatnim sezonie w lidze portorykańskiej – mówi menedżer Andrzej Grzyb .

Romero to były reprezentant Kuby, który przez kilka lat grał we włoskiej Serie A1 (Copra Piacenza i Roma Volley) oraz Serie A2 (Copra Genua,Videx Royal Pat Grottazzolina). W sezonie 2009/2010 miał występować w pierwszoligowym Treflu Gdańsk. – Przygotowana była już nawet umowa, ale działacze wycofali się z niej, bo podjęli decyzję, że o PlusLigę będzie walczył skład krajowy – mówi Andrzej Grzyb , który teraz zaproponował jastrzębianom innego Kubańczyka Jimmiego Hernandeza . Jest jednak mało prawdopodobne żeby ten transfer doszedł do skutku.

 źródło: supervolley.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved