Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Kibice Piasta nie składają broni

Kibice Piasta nie składają broni

fot. archiwum

Kibice Piasta Szczecin nadal walczą o swój klub. Fani siatkówki proszą wszystkich sympatyków zespołu o pojawienie się w najbliższy czwartek, w Urzędzie Miasta kiedy to zbiera się Komisja ds. Sportu, na którą może wejść każdy mieszkaniec Szczecina.

Kibice Piasta mobilizują wszystkich mieszkańców Szczecina, którym los sportu w mieście leży na sercu i proszą o przybycie na to spotkanie. W programie obrad przewidziane jest przedstawienie protokołu z poprzedniego posiedzenia władz. W zeszłym tygodniu komisja zobligowała Dyrektora Wydziału Sportu i Turystyki, Roberta Szycha do znalezienia pieniędzy na Klub Sportowy Piast Szczecin. – Przyjdźmy i zobaczymy co się udało zrobić w tej sprawie – apelują fani Piasta.

Pokażmy Prezydentowi, że zależy nam na naszym klubie, dlatego jeszcze raz prosimy wszystkich: Czwartek, godzina 11:45 spotykamy się przed urzędem Miasta i idziemy wszyscy razem na to spotkanie! Zabieramy ze sobą barwy oraz kto ma – koszulki, w których promowaliśmy nasz klub na wyjeździe – Floating Garden lub koszulki klubowe! Pokażmy, że zależy nam na klubie!

źródło: piast.szczecin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved