Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Jekaterina Gamowa: Nigdy nie mówię nigdy

Jekaterina Gamowa: Nigdy nie mówię nigdy

fot. archiwum

Rok temu jedna z najlepszych siatkarek świata, Jekaterina Gamowa oświadczyła, że zawiesza swoje występy w reprezentacji Rosji. Ale ostatnie informacje wskazują na to, że zawodniczka Fenerbahce Stambuł jednak dołączy do "sbornej" pod koniec lipca.

Grę reprezentacji Rosji w Pucharze Jelcyna oglądałaś z trybun…

Jekaterina Gamowa : – To prawda, przyglądałam się z boku Nie wiem, kiedy wrócę do narodowej drużyny, może niebawem… Może w przyszłym roku lub później. Nigdy nie zrezygnowałam definitywnie z reprezentacji, po prostu potrzebowałam przerwy.

Wszystkich zaskoczyła informacja o twoim przejściu do Fenerbahce Stambuł.Chciałam zostać w Dynamie, ale otrzymaliśmy bardzo dobrą ofertę. Potem przyleciał przedstawiciel Fenerbahce, który mnie przekonał. Poleciałam do Stambułu i szybko podpisałam kontrakt. Ale priorytetem dla mnie było Dynamo, nie dogadaliśmy się jednak z działaczami moskiewskiego klubu.

W innym tureckim klubie – Eczebiasi, występować będzie Maria Borisenko, która przeniosła się tam właśnie z Dynama. Rozmawiałyście na ten temat?

Każda z nas podejmowała decyzję samodzielnie. Ja podpisałam kontrakt z Fenerbahce, a następnego dnia dowiedziałam się, że Maria również przenosi się do Turcji Nie należy łączyć tych faktów.

Zgodnie z losowaniem Ligi Mistrzyń Dynamo i Fenerbahce zagrają w jednej grupie.

I co z tego? Gdy grałam w Jekatierinburgu, najważniejsza była Urałoczka. Potem liczyło się tylko Dynamo i podobnie będzie teraz z Fenerbahce.Z Moskwy mam dużo wspanałych wspomnień, ale teraz będę już zawodniczką innego klubu.

Będzie cię brakowało i w Dynamie, i w reprezentacji.

Nigdy nie mówię nigdy. Niedługo wrócę do reprezentacji. A Dynamo… Zobaczymy.

 

źródło: inf. własna, volleyservice.ru

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, ligi zagraniczne, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved