Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Są jeszcze bilety na Ligę Światową we Wrocławiu

Są jeszcze bilety na Ligę Światową we Wrocławiu

fot. archiwum

Już w najbliższy weekend po siedmiu latach przerwy wraca do Wrocławia Liga Światowa. Nasza reprezentacja po bezbarwnych starciach z Brazylią w Łodzi, teraz w stolicy Dolnego Śląska zmierzy się z Wenezuelą, którą dwukrotnie pokonała na wyjeździe.

Chyba nikt nie wyobraża sobie innego scenariusza, jak powtórzenie wyników z Ameryki Południowej (3:2 i 3:0).

Bilety na występy podopiecznych trenera Daniela Castellaniego w Hali Stulecia nie rozeszły się tak szybko, jak na spotkania w Łodzi. Wtedy trudno było wejść na stronę internetową, bo zawieszały się serwery. Jedynym dystrybutorem wejściówek jest ticketpro.pl.
Sprzedaż internetową zakończyliśmy już dawno, bo teraz nie mielibyśmy pewności, że bilety dojdą na czas – poinformował przedstawiciel firmy. – Wciąż jeszcze można jednak kupić pojedyncze wejściówki we wszystkich trzech strefach – dodaje.
Przypomnijmy, że bilety są w cenie 50, 70 i 90 złotych. Lista punktów sprzedaży dostępna jest na ticketpro.pl. We Wrocławiu jest to m.in. sieć sklepów EMPiK (Rynek 50, Pasaż Grunwaldzki, Kościuszki 21/23).

Tylko pojedyncze oferty znaleźć można na popularnych internetowych serwisach aukcyjnych i najczęściej są one niewiele droższe niż pierwotnie.
Część reprezentantów już w poniedziałek była we Wrocławiu. Pozostali mają dojechać dzisiaj i pierwszy raz trenować w Hali Stulecia. Zatrzymają się w Hotelu Wrocław. W obecnej kadrze znajduje się dwóch wychowanków Gwardii Wrocław: Jakub Jarosz i Marcel Gromadowski .Ostatni raz Liga Światowa gościła we Wrocławiu w 2002 roku. Wtedy nasi siatkarze dwukrotnie 3:1 pokonali reprezentację Portugalii.

 

źródło: Gazeta Wrocławska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved