Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Jacek Skrok trenerem koordynatorem Czarnych Radom

Jacek Skrok trenerem koordynatorem Czarnych Radom

fot. archiwum

Jacek Skrok w Czarnych odpowiadać będzie nie tylko za wyniki drugoligowego zespołu siatkarzy seniorów. Zarząd radomskiego klubu powierzył mu właśnie funkcję trenera koordynatora - donosi serwis sportowy SportRadom.pl.

Radomski klub na ogólnopolskiej arenie ma już ustaloną markę. Świadczą o tym osiągnięte choćby tylko w ostatnim sezonie wyniki. Udany występ w rozgrywkach II ligi zespołu seniorów, tytuł wicemistrza Polski kadetów, piąte miejsce w kraju drużyny juniorów, to tylko najbardziej spektakularne i znane wyniki. Lista jest dużo dłuższa i dotyczy nie tylko rozgrywek halowych, ale i tych prowadzonych na plaży. – Naprawdę mamy czym się pochwalić. Zawsze może być jednak jeszcze lepiej – podkreśla Janusz Stańczuk , prezes Czarnych.

Temu służyć ma np. ujednolicenie systemu szkolenia we wszystkich grupach wiekowych. – Chodzi o to, żeby tak samo trenowali zarówno juniorzy, jak np. kadeci. Tak dzieje się w wielu krajach na świecie. Jestem przekonany, że Jacek Skrok uporządkuje nam te sprawy – podkreśla prezes radomskiego klubu.

Doświadczony szkoleniowiec współpracować ma z wszystkimi trenerami zatrudnionymi w klubie. Zająć ma się nie tylko ciągłością, a także rozszerzeniem szkolenia. W tym ostatnim przypadku chodzi o grupy naborowe. – Ogromne doświadczenie, bardzo dobry warsztat, a także staż. To wszystko powoduje, że powierzenie funkcji trenera koordynatora Jackowi Skrok jest bardzo dobrym pociągnięciem – nie ma wątpliwości Janusz Stańczuk.Nie jest to jedyna personalna decyzja zarządu Czarnych. Przesądzone jest również, że do radomskiego klubu wraca Paweł Płatos. Nauczyciel wychowania fizycznego PSP 34 w Radomiu pracować ma z jedną z młodszych grup.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved