Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Irena Matejek chce nadal grać w Siarce

Irena Matejek chce nadal grać w Siarce

fot. archiwum

Irena Matejek była w minionym sezonie jedną z najlepszych zawodniczek drugoligowej drużyny siatkarek Anser-Siarki Tarnobrzeg. Sprowadzenie jej okazało się „strzałem w dziesiątkę". Zawodniczka wyraziła chęć dalszej gry w klubie.

 

Irena najpierw była rezerwową, następnie coraz częściej dostawała szansę gry od początków spotkań, aż wreszcie stała się podstawową zawodniczką wyjściowej szóstki tarnobrzeskiej drużyny. Gdyby nie kontuzja i choroby nękające tę zawodniczkę w czasie rozgrywek, można by postawić jej stopień celujący. – Mój ostatni sezon w Siarce uważam za dobry, choć szkoda, że nie pokazałam, na co mnie naprawdę stać – mówi Matejek.

Rzeszowianka ma wszelkie dane ku temu, by w następnych sezonach stać się czołową siatkarką tarnobrzeskiej drużyny. Czy jednak będzie nadal reprezentowała barwy Anser-Siarki?To już zależy od działaczy tarnobrzeskiego klubu i trenera Andrzeja Dróbkowskiego. Ja bardzo bym chciała grać w Siarce. Szkoda, że miniony sezon zakończył się w takim, a nie innym stylu. Zawaliłyśmy kilka spotkań ze słabszymi rywalami i to się zemściło. Następny sezon będzie jednak lepszy w naszym wykonaniu – mówi.

źródło: Echo Dnia

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved