Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga mężczyzn: MOS Wola Warszawa szuka nowych graczy

II liga mężczyzn: MOS Wola Warszawa szuka nowych graczy

fot. archiwum

Drugoligowa drużyna MOS Wola Warszawa poszukuje nowych zawodników i organizuje testy sprawdzające przydatność do gry w zespole. Pierwszy test odbędzie się w najbliższą środę 1 lipca.

Z zespołu odeszli: libero Michał Żurek (Trefl Gdańsk), rozgrywający Łukasz Makowski (Avia Świdnik). Przyszłość pozostałych graczy reprezentujących MOS w sezonie 08/09 nie jest jeszcze znana.

– „Chcemy dać szansę zaprezentowania swoich umiejętności siatkarzom z Warszawy, których w stolicy nie brakuje. Mamy przecież trzy bardzo prężnie działające ośrodki szkolące młodzież (przyp. redakcji – oprócz MOS Wola, również KS Metro oraz MDK Warszawa). Zespół ma aspiracje 1-ligowe i mimo, że w tamtym sezonie nie udało się nam awansować to w nadchodzącym cel pozostaje taki sam. Oprócz planowanych testów siatkarskich, prowadzimy rozmowy z kilkoma ciekawymi siatkarzami i mam nadzieję, że zakończą się dla nas pomyślnie ." – tłumaczy grający trener MOS Wola Piotr Szulc .

Pierwszy testy odbędą się w najbliższą środę w hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportu Wola przy ul. Rogalińskiej 2, początek o godz. 17:00. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych. 

źródło: moswola.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved