Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Roszady kadrowe w Cuprum

II liga: Roszady kadrowe w Cuprum

fot. archiwum

Do sporych zmian kadrowych doszło w II-go ligowym Cuprum Lubin. W klubie nie chcą grać już o utrzymanie i w tym celu ściągnięto do zespołu zawodników, którzy występowali w I lidze, a także takich którzy mają za sobą występy na parkietach ekstraklasy.

Nowymi nabytkami II-go ligowego Cuprum są przyjmujący Zbigniew Żurek, ostatnio podpora Avii Świdnik oraz doświadczony rozgrywający Robert Kiwior (Jadar Radom, Płomień Sosnowiec, Górnik Radlin). Przypomnijmy, że już wcześniej do zespołu dołączyli atakujący Roman Gulczyński (Gwardia Wrocław, Górnik Radlin, AZS Częstochowa), oraz przyjmujący Szymon Kostecki (Energetyk Jaworzno).

W przyszłym sezonie w zespole miedziowych na pewno nie zobaczymy kilku zawodników. Na powrót do Poznania zdecydował się Bartłomiej Wojnowski . Marcin Pawlik prawdopodobnie będzie grał w Złotoryji. W Lubinie na pewno nie będzie grał również Piotr Buko .

Skompletowanie takiego składu z pewnością może skłaniać do wniosku, że w Lubinie będą walczyć o pierwszą czwórkę. Czy w klubie pokuszą się jeszcze o jakieś wzmocnienia, pokaże czas. Do klubu wciąż dzwonią zawodnicy zainteresowani reprezentowaniem miedziowych w tym sezonie.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved