Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Damian Domonik: Nie zostaję w Radomiu

Damian Domonik: Nie zostaję w Radomiu

fot. archiwum

Ostatnio pojawiła się informacja, że Damian Domonik nadal jest graczem Jadaru Radom. Sam zawodnik jednak dementuje te informacje. - To są bzdury. Kontrakt z Jadarem skończył mi się 30 maja. Nie zostaję w Radomiu - mówi Strefie Siatkówki Domonik.

Środkowy bloku, który ostatni sezon spędził w Radomiu nadal poszukuje klubu, co jest równoznaczne z tym, że nie pozostanie w ekipie Jadaru. – Chciałbym zdementować to, co pojawiło się w serwisach. Nie zostaję w Radomiu. Była opcja, że zostanę, jeśli klub nie podpisze umowy z Hernandezem. W międzyczasie Jadar podpisał umowę z Michałem Kaczmarkiem, więc od maja szukam nowego klubu – mówi Damian Domonik . – Nadal czekam na propozycje, sam rozglądam się – również za granicą, ale teraz o dobry kontrakt trudno. Wszystkie kraje dotknął chyba kryzys – śmieje się zawodnik. – Jak już są jakieś propozycje, to ciężko dogadać dobre warunki kontraktu – dodaje.

Obecnie Damian przeniósł się na z hali na piasek. – Generalnie, to na wakacje się nie wybieram, jak na razie. Pogrywam trochę w plażówkę, jeśli pogoda dopisuje – mówi. – Ważne, że jestem zdrowy w stu procentach. Po urazach kolana i kciuka nie ma nawet śladu – dodaje.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved