Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > „Inżynierowie” w Miliczu po przeciwnej stronie siatki…

„Inżynierowie” w Miliczu po przeciwnej stronie siatki…

fot. archiwum

Jan Król, Karol Kłos i Wojciech Włodarczyk nie będą w tym roku mieć długich wakacji. Od poniedziałku na kolejnym obozie - tym razem w Miliczu - wraz z reprezentacją Polski juniorów przygotowują się do mistrzostw świata w tej kategorii wiekowej.

Ten czempionat będzie dla nas ostatnimi zawodami w barwach reprezentacji juniorów, dlatego tak bardzo zależy nam na osiągnięciu dobrego wyniku – mówi Jan Król . – Nie kończy się na samym „zależeniu" – dodaje zawodnik. – Dokładamy do tego bardzo dużą pracę, jaką wykonujemy na treningach. Ćwiczymy dwa razy dziennie, w obecnej fazie przygotowań pracujemy już nad formą – wyjaśnia.

25 i 26 czerwca reprezentacja juniorów z trzema Akademikami w składzie rozegra mecze sparingowe z seniorską kadrą B, której barw broni kolejny młody zawodnik OSRAM AZS Politechniki – Rafał Buszek . – Dla mnie i dla Wojtka Włodarczyka (obaj zawodnicy to nowe nabytki klubu ze stolicy – przyp. aut.) będzie to pierwsza okazja, aby poznać Rafała. A pozostałych kolegów z nowego zespołu poznamy najprawdopodobniej dopiero w sierpniu, kiedy już razem z klubem rozpoczniemy przygotowania do sezonu ligowego – tłumaczy Jan Król.

Młodzi zawodnicy starają się nie poruszać podczas reprezentacyjnych zgrupowań tematów klubowych. – Skupiamy się wyłącznie na jak najlepszym przygotowaniu do mistrzostw świata – mówi środkowy Karol Kłos . – Karol, musimy się do czegoś przyznać. Raz tylko zdarzyło nam się rozmawiać o klubie. Jednak skończyło się tylko na temacie przygotowań do ligi – dodaje ze śmiechem Jan Król.* Adrian Komorowski (azspw.com)

źródło: azspw.com

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved