Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Magdalena Godos w Białymstoku

Magdalena Godos w Białymstoku

fot. archiwum

Magdalena Godos będzie od przyszłego sezonu nową rozgrywającą Pronaru Zeto Astwy AZS Białystok. 26-letnia zawodniczka ostatnio występowała w Calisii Kalisz, ale po spadku do I ligi zdecydowała się na przenosiny do Białegostoku.

Podpisałam roczny kontrakt z nowym klubem i mam nadzieję, że kolejny sezon będzie dla mnie dużo lepszy niż poprzedni – mówi Godos . – Nie wiem, kogo działacze pozyskają do drużyny, ale liczę, że będziemy przynajmniej w środku tabeli – tłumaczy.

O transferze Godos do białostockiego klubu mówiło się od dłuższego czasu. Rozmowy prowadzone były jednak na odległość, gdyż zawodniczka przebywała w USA. – Wyjechałam na dłuższe wakacje i spokojnie podchodziłam do wszelkich spekulacji na mój temat. Mogę potwierdzić, że oprócz Pronaru Zeto Astwy miałam jeszcze kilka innych propozycji – dodaje Godos.

Nic dziwnego, bo nowa rozgrywająca białostockiego klubu należy do wyróżniających się na swojej pozycji w kraju. W przeszłości była w kręgu zainteresowań reprezentacji Polski i zaliczyła kilka występów w kadrze Andrzeja Niemczyka .W Białymstoku chcę się odbudować psychicznie. Duży wpływ na moją decyzję o wyborze nowego pracodawcy miał trener Alojzy Świderek, o którym słyszałam wiele dobrego – przyznaje siatkarka.

Godos jest już trzecią nową zawodniczką pozyskaną latem przez Pronar Zeto Astwę AZS. Wcześniej kontrakty z klubem podpisały Katarzyna Wysocka i Małgorzata Cieśla , które przyszły z MKS Dąbrowy Górniczej.

 

źródło: poranny.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved