Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > VII Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej „NOCĄ”

VII Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej „NOCĄ”

fot. archiwum

11.06 2009 roku w Burzeninie odbył się VII Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej "NOCĄ" pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Turniej zakończył się o godzinie 3.50 nad ranem. Był to jedyny turniej w Polsce, podczas którego pierwszy zespół miał przywilej zgaszenia światła na boiskach.

W eliminacjach VII Ogólnopolskiego Turnieju Siatkówki Plażowej „NOCĄ” wystartowało 50 zespołów z terenu całej Polski (Łódź, Rząśnia, Łask, Pabianice, Sulejów, Wrocław, Skierniewice, Warszawa, Olsztyn ,Rzeczyca ,Bełchatów, Września, Opole, Gołdap, Kalisz, Turek, Sieradz). Tak duża liczba zgłoszonych par była swoistym rekordem w historii turnieju.

Po zakończeniu eliminacji do turnieju głównego awansowało 16 par. Turniej rozgrywany był systemem brazylijskim (do dwóch przegranych meczów).

Zwycięzcą turnieju męskiego została para z Przysuchy: Sebastian Sobczak/Damian Słomka. Na drugim miejscu uplasowała się para sieradzko-łódzka: Jakub Chojecki/Sebastian Lisiecki, a trzecie miejsce przypadło Romanowi Andrysowi i Michałowi Karaudzie.W turnieju kobiecym pierwsze miejsce zdobyła para z Poznania: Patrycja Wyrwa/Paulina Gorwa, drugą lokatę zajęła para z Łodzi: Agnieszka Cyrańska/Karolina Rogala, a trzecią para z Łasku: Katarzyna Kociołek/Blanka Lipowska.

 

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne, siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved