Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Siatkarze z Maroka w Ostrołęce

Siatkarze z Maroka w Ostrołęce

fot. archiwum

Wczoraj przylecieli do Warszawy siatkarze kadry narodowej z Maroka. W Ostrołęce będą trenowali na zgrupowaniu przygotowanym przez MOSiR. Zagrają także trzy mecze towarzyskie z polską drugą reprezentacją.

Polski Związek Piłki Siatkowej, MOSiR oraz trener Renisław Dmochowski zaprosili w tym roku do Ostrołęki drużynę z Maroka. Wraz z osiemnastką zawodników przylecieli trener, masażysta i lekarz. Wkrótce do zgrupowania dołączy zespół B polskiej kadry narodowej trenowany przez Grzegorza Wagnera.

Oba zespoły będą miały po dwa treningi dziennie a w czwartek, piątek i sobotę o godz. 17.00 rozegrają mecze towarzyskie. Wszystkie treningi i mecze będą się odbywać na hali im. A. Gołasia.

Siatkarze z Maroka już od pierwszych kontaktów z naszym krajem byli zaskoczeni polską gościnnością – powiedział Radosław Stachacz, z-ca dyrektora MOSiR. Na lotnisku w Warszawie czekała na nich delegacja z Ostrołęki, był także konsul Maroka w Polsce.W roku ubiegłym na zaproszenie PZPS i ostrołęckich trenerów na zgrupowaniu była ekipa z Argentyny.

Autorką tekstu jest Agnieszka Białobrzewska

źródło: Tygodnik Ostrołęcki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved