Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Alberto Cisolla zagra w Lube Banca Macerata

Alberto Cisolla zagra w Lube Banca Macerata

fot. archiwum

Wczoraj na oficjalnej stronie internetowej klubu Sebastiana Świderskiego Lube Banca Macerata pojawił się sensacyjny nagłówek: "Alberto Cisolla e'Biancorosso!". Oznacza to, że legenda Sisleya Treviso zagra właśnie w Maceracie.

Po sensacyjnym transferze Murilo Endresa do Lube Banca Macerata nadszedł czas na następny. W klubie Sebastiana Świderskiego będzie występował słynny Alberto Cisolla. Po 15 latach gry w Sisleyu Treviso, wychowanek „żółtobordowych” postanowił zmienić klub. Popularny „Ciso” z powodzeniem od wielu lat występuje również w narodowej reprezentacji.

Jestem bardzo szczęśliwy – powiedział nowy gracz „Biancorosso”. – Macerata to bardzo dobry klub z ambicjami i różnymi celami, a ja w osiągnięciu tych celów mam pomóc. Nosić koszulkę z herbem Maceraty to będzie dla mnie ogromny zaszczyt i wyróżnienie.

Zawodnik nie ukrywa, że miał wiele innych kuszących ofert, także z Rosji. – Mogłem przejść do Rosji, ale z Maceratą z pewnością będę walczył o najważniejsze trofea, zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej – zauważył Cisolla.źródło: inf. własna, lubevolley.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved